حامی بار مشهد

با نام تجاری

شرکت ” بزرگ حامی بار خراسان “

حامی بار مشهد با 16 سال سابقه

مجموعه حامی بار مشهد  با 16 سال سابقه در زمینه باربری ، اسباب کشی منازل و حمل و نقل وسایل اداری و … با در اختیار داشتن کارمندانی با تجربه و حرفه ای در زمینه چیدن بار و بسته بندی و حمل بار و رانندگانی با حوصله و متعهد و همچنین وسایل و و تجهیزات مربوطه آماده ارائه خدماتی با کیفیت برتر ، بهترین و اقتصادی ترین قیمت و مطابق با آخرین دستاوردهای صنعت حمل و نقل و همچنین جدیدترین استانداردهای بین المللی در این صنعت به عزیزان همشهری در نقاط مختلف کشور می باشد.

دفتر باربری مشهد

دفتر باربری مشهد آماده ی خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز است . در صورتی که نیاز به خدمات باربری در شهر مشهد دارید ، می توانید از خدمات با کیفیت ما در شرکت بزرگ حامی بار خراسان استفاده نمایید . بدین منظور می توانید با مشاورین ما در دفتر باربری مشهد تماس بگیرید .

حامی بار مشهد با گستره خدمات زیر

خدمات باربری حامی بار مشهد  شامل اسباب کشی ادارات و حمل و نقل وسایل اداری مانند گاوصندوق، میز و صندلی و … و اسباب کشی منازل و حمل و نقل وسایل از قبیل انواع ساید بای ساید و سایر وسایل آشپزخانه، انواع مجسمه، میز و صندلی ناهار خوری و مبلمان و وسایل شکستنی و …. و همچنین کالاهای حجیم و غیر حجیم در وزنهای مختلف می باشد.

حامی بار مشهد و ارائه انواع ضمانت نامه و بارنامه

 حامی بار مشهد برای حمل و نقل خود دارای بارنامه و ضمانت نامه می باشد و با توجه به امکانات و نیروهای حرفه ای در زمینه حمل و نقل و امنیت بالا تضمین می کند که کالا و بار شما را صحیح و سالم به مقصد برساند .

بیمه نامه

بیمه نامه بر اساس میزان ارزش بار موردنظر می باشد و با توجه به درخواست مشتریان و توسط کارگزار بیمه صادر می شود. توصیه شرکت به همشهریان عزیز بیمه کردن بارهای مورد جابجایی می باشد.

تجهیزات حامی بار مشهد

مجموعه حامی بار مشهد با در اختیار داشتن انواع ماشین از قبیل انواع ماشین کشیده حمل بار ( ایسوزو ، کامیونت روباز، تریلی کفی، تریلی بغل دار، کشنده، نیسان ، تک چرخ، ده چرخ) آماده ارایه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

افق دید ما

با توجه به اینکه هدف ما رضایت مشتری و ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان می باشد و ضمن اینکه شرکت در جهت گسترش و پیشرفت فعالیت های خود می کوشد در همین راستا از شنیدن نظرات و انتقادات شما در این زمینه استقبال می کند و منتظر صدای گرم شما مشتریان عزیز هستیم.