باربری مشهد

باربری مشهد

باربری مشهد

باربری مشهد باهدف تضمین سلامتی حمل انواع بار اداری ، تجاری، صنعتی و … به وجود آمد تا همشهریان عزیز باربریو حمل انواع بار سبک و سنگین خود را با بهترین کیفیت و راحت و بدون دغدغه انجام دهند.

حمل بار مشهد

حمل بار مشهد توسط این شرکت در باربری مشهد با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری و حمل انواع بار با استفاده از مجهزترین و به‌روزترین ماشین‌ها و در اختیار داشتن رانندگانی حرفه‌ای و باتجربه و در سریع‌ترین زمان انجام می‌گیرد.

حمل بار مشهد
باربری مشهد . حمل بار 2

حمل بار بین شهری

حمل بار بین شهری از خدمات تخصصی است که این باربری با در اختیار داشتن انواع ماشین حمل بار از جمله خاور، کامیون و … متناسب با نوع و میزان بار به همشهریان عرضه می کند.

نیسان بار مشهد

نیسان بار مشهد از سرویس های باربری مشهد می باشد که براساس میزان و نوع بار خود می توانید برای حمل بار خود از آن استفاده نمایید.

حمل بار به کلیه نقاط کشور

این باربری به عنوان یکی از بزرگترین باربری ها در مشهد حمل انواع بارهای سبک و سنگین را با انواع ماشین به کلیه نقاط کشور انجام می دهد. شما می توانید انواع بار خود را از نقاط مختلف مشهد به کلیه مناطق ارسال نمایید. برای استفاده از سرویس با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

باربری مشهد

وانت‌بار مشهد

وانت‌بار مشهد از جمله خدماتی است که این مرکز برای حمل انواع بار از مشهد به کلیه نقاط به صورت کاملا ایمن و استاندارد به مشتریان ارائه می دهد

باربری مطمئن و ایمن

باربری مشهد از باسابقه ترین و بزرگترین مجموعه های حمل و نقل و باربری با ارائه خدمات مناسب، تخصصی و امین اطمینان خاطر را به مشتریان می دهد.

امکان رزرو خدمات

برای بهره مندی و استفاده از خدمات باربری این مرکز می توانید در زمان موردنظر خود هریک از خدمات درخواستی را رزرو نمایید. با تماس با ما می توانید سرویس مورد نظر خود را در تاریخ موردنظر رزرو کنید و مطابق با درخواست شما در زمان و تاریخ تعیین شده حمل و جا به جایی صورت می گیرد.

سوالات متداول مشتریان

سوالات متداول

۱- آدرس باربری شما کجاست؟

۲- آیا نیروهای شما حرفه ای و مطمئن هستند؟

۳- آیا شما بارها را بیمه هم می کنید؟

۴- آیا حمل بار و باربری شما دارای ضمانت نامه می باشد؟

۵- آیا باربری مشهد بارهای سنگین مانند پیانو و گاو صندوق و … را نیز انجام می دهد ؟

۶- آیا باربری شما حمل بارهای خاص مانند تجهیزات پزشکی و الکترونیکی را هم انجام می دهند؟

۷- چه مناطقی را تحت پوشش دارید؟

۸- روز و ساعات سرویس دهی شما چگونه است؟

۹- هزینه های باربری شما به چه صورت می باشد؟

۱۰- آیا شما سنگ هم حمل و جا به جا می کنید؟

و …

تنها با یک تماس کیفیت خدماتی را که انتظار داشتید را تجربه کنید

چیدن منظم بار

چیدن منظم بار

چیدن منظم با در وسایل حمل و نقل از موارد بسیار مهم می باشد که نیاز به مهارت و تجربه دارد. انجام درست و حرفه ای این کار مزایای زیادی از جمله جلوگیری از صدمه و آسیب و همچنین کاهش هزینه و افزایش سرعت داد.

حمل تخصصی انواع بار

حمل تخصصی انواع بار

حمل انواع بار از جمله انواع بارهای سنگین و حساس نیاز به تخصص و مهارت دارد. نیروهای ما با توجه به تجربه، مهارت و تجهیزاتی که دارند حمل انواع بار را با مهارت و تخصصی انجام می دهند.

ارسال سریع به کلیه نقاط

ارسال سریع بار به کلیه نقاط

با تماس شما ارسال کلیه بارهای شما به تمامی نقاط در سریع ترین زمان توسط رانندگانی با تجربه و مطمئن و وسایل حمل استاندارد و مجهز صورت می گیرد.

همیشه برای بهترین خدمات لازم نیست زیاد هزینه کنید

باربری مشهد متهد می باشد که حمل و جا به جایی انواع بار را با بهترین و مناسب ترین قیمت و براساس تعرفه حمل بار انجام می دهد. این شرکت خدمات باربری خود را با منصفانه ترین قیمت از هرجای مشهد به همشهریان ارائه دهد.

حمل کلیه بارهای تجاری، اداری،صنعتی، مواد غذایی، ماشین آلات و خودرو، قطعات و ادوات کشاورزی، کارخانجات، سنگ های ساختمانی در سریع ترین زمان و به صورت کاملا امن انجام می گردد.

این مرکز یکی از با سابقه ترین شرکت های باربری در مشهد می باشد که با توجه به عملکرد عالی در طی سالیان طولانی توانسته ایم رضایت حداکثر مشتریان را جلب نموده و دارای سابقه طولانی و درخشان در این زمینه باشیم.

برای مشتریانی که می خواهند از سرویس و حمل بار از مشهد به سایر شهرستانها استفاده نمایند این شرکت برای اطمینان خاطر بیشتر آن ها حمل بار آن ها را با صدور بیمه نامه انجام می دهد.

باربری در مشهد

کارگرانی که محل انواع بار و چیدن بار را انجام می دهند ورزیده، با تجربه و دارای مهارت می باشند. با توجه به مهارت و تجربه ای که این کارگران دارند حمل و نقل و چیدن را با بهترین حالت ممکن و به صورت حرفه ای انجام می دهند.

ما حمل انواع بار از جمله بارهای حساس و گران قیمت مانند برخی از وسایل تجهیزات پزشکی و یا ماشین آلات را با در نظر گرفتن تمهیدات امینتی بیشتر بدون دریافت هزینه اضافی انجام می دهیم.

این باربری با سابقه طولانی در زمینه حمل و جا به جایی انواع بار در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت فعالیت می کند. این شرکت حمل انواع بارهای صنعتی، تجاری، پزشکی و … سبک، سنگین و نیمه سنگین را انجام می دهد.

این شرکت انواع ماشین متناسب با بار شما را در اختیار دارد از بارهای سنگین و نیمه سنگین گرفته تا بارهای سبک و حجیم و نیمه حجیم. ماشین های مختلف انواع کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و … روباز، مسقف و یا یخچالدار

بیمه و بارنامه باربری مشهد

بیمه و بارنامه

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز حمل بار و باربری مشهد می باشد که برای بارهای بین شهری بارنامه و بیمه نامه صادر می کند و با توجه به درخواست مشتریان نوع بیمه تعیین می گردد.

محدوده خدمات رسانی باربری مشهد

محدوده خدمات رسانی

اتوبار و باربری مشهد ۷ روز هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان به کلیه مناطق می باشند. حمل بار به صورت شهری و بین شهری به کلیه مناطق صورت می گیرد.

انواع ماشین یه روز و استاندارد

ماشین های به روز و استاندارد

این مرکز برای ارائه خدمات باربری و حمل بار انواع ماشین به روز و استاندارد را در اختیار دارد. با توجه به نوع بار، حجم بار و نوع خدمات دریافتی می توانید انواع ماشین های حمل و نقل بار را درخواست نمایید.

مشتریان محترم باید توجه داشته باشند که حمل بارهای سنگین از جمله گاو صندوق، ساید بای ساید، بوفه های قدیمی، آینه، پیانو با توجه به اینکه سنگین می باشند نیاز به مهارت و دقت دارد و باید توسط کارگران با تجربه و دارای مهارت و ورزیده صورت گیرد. چنانچه این کار توسط افراد غیر حرفه ای انجام گیرد ممکن است سبب بروز خسارت و همچنین آسیب رساندن به وسایل و یا دیوار و … گردد. با در نظر گرفتن این موضوع شرکت از کارگران دارای تخصص و ورزیده و با تجربه استفاده می کند.

حمل بار از تمامی مناطق مشهد به سایز استان ها و شهرستان ها توسط ماشین های دارای تجهیزات از جمله موکت شده و دارای پتو و استفاده از ضربه گیر انجام گردد. استفاده از تجهیزات و رعایت موارد ایمنی هنگام حمل و نقل از موارد بسیار مهم و ضروری در باربری و حمل انواع بار به شمار می رود.

حمل بار از مبدا شهرهای مختلف مشهد صورت می گیرد و این مرکز آماده خدمات رسانی به همشهریان در شهرهای مختلف مشهد می باشد برخی از این شهرهای عبارتند از مشهد، چناران، قوچان، نیشابور، سبزوار، تربت  حیدریه، شیروان، بجنورد

ارسال بار توسط این شرکت به کلیه شهرها و استان های ایران انجام می شود. شما می توانید برای ارسال بار خود به شهرهای مختلف از خدمات این شرکت استفاده نمایید برخی از این شهرها عبارت است از تهران، اصفهان، قم، رشت، کرمانشاه، ساری، ایلام، شیراز، اهواز

باربری در مشهد

از دیگر خدمات ما در این مرکز صدور بیمه نامه باربری برای انواع بار می باشد. شما می توانید با توجه به نوع بار و حجم بار خود از انواع بیمه نامه استفاده نمایید. برای اطلاع از نوع بیمه نامه می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

حمل انواع بار و کلیه خدمات باربری مطابق با تعرفه و قیمتی که در ابتدا به مشتری اعلام می گردد انجام می گیرد و قیمت ها تغییری نخواهند داشت. کلیه خدمات بدون تغییر قیمت تا پایان ارائه خدمات صورت می گیرد.

این باربری با داشتن سابقه درخشان سالهاست که در این زمینه فعالیت می کند و یکی از بزرگترین باربری های فعال در مشهد می باشد که آماده ارائه خدمات در تمامی روزهای هفته و بدون تعطیلی به همشهریان عزیز می باشد. کافی است در هر زمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کیفیت بالای خدمات این باربری همواره زبانزد مشتریان می باشد. این مرکز تخصص حمل بار و باربری  به تمامی نقاط کشور را دارد. این باربری جزو بهترین باربری های مشهد می باشد که توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان را جلب نماید. شما نیز می توانید از این خدمات استفاده نمایید.

امنیت

خدمات باربری این مرکز به صورت کاملا ایمنی صورت می گیرد. حمل انواع بار با توجه به اهمیتی که دارند با رعایت موارد ایمنی و با ضمانت انجام می گردد. از موارد بسیار مهمی که برای باربری ها باید مورد توجه قرار گیرد امنیت می باشد. این مرکز با داشتن سابقه درخشان و طولانی و مجوز ضمانت می کند که حمل و نقل کلیه بارها را به صورت کاملا ایمن انجام دهد.

سابقه درخشان

اینم مرکز با داشتن سالها سابقه همواره سعی در ارائه خدمات با بهترین کیفیت دارد. این باربری طی سالها سعی و تلاش در ارائه خدمات باکیفیت توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورد.

بهترین خدمات باربری مشهد

ارائه خدمات باربری در تمامی شهرهای مشهد و ارسال انواع بار به سایر شهرها و باربری بین شهری از تخصص های این مجموعه می باشد. شما همشهریان در کلیه مناطق بدون هیچ محدودیتی می توانید از سرویس های ما با بهترین کیفیت استفاده نمایید.

حمل بار سنگین مشهد

حمل بارهای خاص

حمل بارهای خاص از دیگر خدمات ویژه ای است که باربری ما به همشهریان خود ارائه می دهد. شما همشهریان عزیز چنانچه می خواهید بارهای خاص و حساس خود از جمله دستگاههای مختلف، تجهیزات پزشکی و یا دستگاههای الکترونیکی را جا به جا نمایید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا نیروهای ما به صورت ویژه و در نظر گرفتن تمهیدات ویژه لازم برای این محصولات بدون دریافت وجه اضافی حمل و جا به جایی بارهای خاص و حساس شما را انجام دهند

حمل بارهای سنگین

از خدمات دیگر این باربری حمل بارهای سنگین به سراسر کشور می باشد. شما می توانید برای حمل انواع بارهای سنگین از سرویس های این باربری استفاده نمایید. بارهای سنگین از جمله انواع سنگ، انواع ماشین آلات، آهن، انواع قطعات و تجهیزات، چوب و … را با ماشین های مجهز و مناسب به کلیه نقاط ایران حمل و جا به جا می کند.

صرفه جویی در هزینه ها

با استفاده از سرویس های این مجموعه که مطابق با قیمت های اتحادیه می باشد در هزینه های خود صرفه جویی می کنید. شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از هزینه ها و قیمت ها مطلع شوید. این مجموعه خدمات خود را با منصفانه ترین قیمت ها به مشتریان ارائه می دهد.

درباره حامی بار

حامی بار خراسان یکی از بزرگترین شرکت های باربری در مشهد می باشد که دارای بیش از ۱۶ سال سابقه درخشان و مفید می باشد. این شرکت با ارائه خدمات با کیفیت در سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورد.

خدمات، ماشین هایی که این مرکز در اختیار دارد و نیروهایی که وظیفه انجام خدمات را دارند همه مطابق با آخرین استانداردهای روز می باشد.

دامنه خدمات 

دامنه خدمات این شرکت عبارت است از حمل و جا به جایی انواع بار به کلیه نقاط با امنیت بالا و صرفه اقتصادی به سراسر کشور

  • حمل انواع بار سنگین و نیمه سنگین
  • حمل انواع بار سبک
  • حمل انواع حجیم و نیمه حجیم
  • حمل انواع بارهای صنعتی
  • حمل انواع بارهای پزشکی
  • حمل انواع بار صنعتی ساختمانی مانند سنگ
حمل بار در مشهد

هزینه باربری

از جمله دغدغه ها و سوالاتی که مشتریان از کارشناسان ما می پرسند هزینه باربری می باشد. هزینه باربری مطابق با تعرفه هایی که وجود دارد می باشد. این مرکز همواره خدمات باربری خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. شما می توانید با توجه به نوع سرویس و شهرهای مختلف  هزینه باربری را از کارشناسان ما سوال نمایید.

باربری منظم و سروقت

همان طور که وقت و زمان برای مشتریان ارزشمند می باشد از جمله مواردی که برای ما نیز غنیمت و ارزشمند می باشد زمان می باشد. این مجموعه با توجه به اهمیت موضوع خدمات خود را به صورت منظم، در سریع ترین زمان ممکن و همچنین با توجه به زمان بندی و درخواست شما مشتریان انجام می دهد.

کارگران آموزش دیده و ورزیده

از دیگر عوامل مهم که یک باربری خوب باید داشته باشد کارگران و پرسنل آموزش دیده می باشد. کارگران و نیروهای ما آموزش های لازم در این زمینه را دیده اند و ورزیده می باشند. همان طور که می دانید حمل و جا به جایی انواع بار نیاز به مهارت دارد و همچنین افراد دارای مهارت و ورزیده بهتر، راحت تر و در مدت زمان بسیار کمتری این کار را انجام می  دهند.

باربری مشهد

تضمین امنیت

ما در این مجموعه پرسنل و رانندگان با تجربه، مطمئن و ورزیده ای داریم که با توجه به اینکه سالهاست در این زمینه تجربه دارند و براساس آموزش هایی که دیده اند کلیه امور مربوط به باربری و حمل بار را به بهترین نحو و ایمن انجام می دهند. آن ها با توجه به تجربه ای که دارند می دانند بارها را در کدام قسمت و چگونه قرار دهند تا امن باشد.

مجوز از اتحادیه

از دیگر ویژگی هایی که این باربری دارد داشتن پروانه کسب رسمی از اتحادیه صنف می باشد. داشتن مجوز از اتحادیه از مواردی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.  داشتن مجوز از جمله ویژگی های یک باربری استاندارد و با کیفیت می باشد.

تجهیزات مناسب

از موارد بسیار مهم و ضروری برای باربری تجهیزات مناسب می باشد. مثلا برای ماشین های موکت شده می باشند. همچنین پتو ،ضربه گیر، طناب و کارتن مناسب از دیگر تجهیزات و امکانات می باشد که لازم می باشد مثلا برای جلوگیری از تماس بارها با یکدیگر از پتو یا فوم و ضربه گیر استفاده می کنند.

بیمه باربری

از مواردی که برخی از مشتریان می پرسند بیمه باربری می باشد. بیمه نامه برای ایمنی بیشتر بارها صادر می گردد. بیمه نامه با توجه به موارد مختلف با هم متفاوت می باشند و دارای موارد و انواع مختلف می باشد. این باربری برای بارهای که حمل و جا به جا می کند با توجه به درخواست مشتری بیمه نامه صادر می کند

حمل بارهای سنگین با بیمه نامه

این شرکت با توجه به درخواست مشتریان برای بارهای خود بیمه نامه صادر می کند. از آنجایی که بارهای سنگین دارای ارزش مادی بالایی که دارند به همین دلیل با صدور بیمه نامه صورت می گیرد. بیمه نامه نیز متناسب با بار و موارد دیگر تعیین می گردد.

انجام بیش از ۱۰۰۰ پروژه بزرگ حمل و نقل

با توجه به سابقه طولانی که این باربری دارد و همچنین از بزرگترین باربری های در مشهد می باشد علاوه بر ارائه خدمات به همشهریان در مشهد تا کنون توانسته است بیش از ۱۰۰۰ مورد حمل بار به صورت پروژه ای را انجام و  را به سراسر کشور انجام ارسال کرده اند

حمل و نقل با ماشین های مدرن

همان طور که می دانید حمل انواع بار از جمله بارهای سنگین نیاز به تجهیزات و ماشین های مناسب دارد. حمل و نقل بارهای مختلف از جمله بارهای سنگین در این باربری با ماشین های مدرن و دارای تجهیزات صورت می گردد.

به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

این باربری به عنوان یکی معتبرترین و بزرگترین باربرهای مشهد به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشند. شما همشهریان عزیز در تمامی روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات باربری ما استفاده نمایید.

انواع ماشین آلات استاندارد و مناسب

حمل و نقل و باربری با توجه به نوع بار، حجم بار، سبک یا سنگین بودن بار از ماشین آلات مختلفی استفاده می کنند. برخی از این ماشین آلات عبارت است از : بغل دار چادری، کامیون کمپرسی، بارگیر اتاق دار، بارگیر معمولی، بارگیر مسقف و …

رانندگان مطمئن و حرفه ای

از ویژگی های بسیار مهم در باربری و حمل بار استفاده از رانندگا حرفه ای و مطمئن می باشد. این مرکز رانندگانی مطمئن وحرفه ای را دارد. این رانندگان دارای تجربه و سابقه درخشان می باشند و به مسیر آشنایی دارند. از دیگر موارد مهم که هنگام برای رانندگان باربری الزامی می باشد با توجه به نوع خودرو و موارد مربوطه هریک از رانندگان کاملا حرفه ای و با تجربه بوده و به شرایط و مراحل باربری و رانندگی کاملا آگاه می باشند.

باربری مدرن و مجهز

از جمله باربری های متفاوت که خدماتی تخصصی و حرفه ای را به همشهریان ارائه می دهد هستیم. کلیه خدمات به صورت حرفه ای و به صورت ایمن و تضمینی می باشد. با توجه به اینکه این باربری دارای تجهیزات و ماشین های مجهز و به روز می باشند خدماتی که ارائه می دهد نیز با بهترین کیفیت می باشد.

جا به جایی تضمینی بار

حمل انواع بار از جمله های خاص اداری، تجاری، صنعتی و … را این شرکت به صورت کاملا مطمئن و رعایت موارد ایمنی انجام می دهد و تضمین می کند که بارهای مربوطه را با بهترین کفیت و به صورت ایمن جا به جا نماید.

بهترین سرویس دهی

با توجه به بازخوردها و سالها فعالیت در این زمینه و استقبال و رضایت مشتریان عزیز می توان گفت این باربری از جمله باربری های مشهد می باشد که بهترین سرویس دهی را دارد. شما همشهریان از نقاط مختلف مشهد می توانید برای ارسال انواع بار خود به نقاط مختلف با کارشناسان ما تماس گرفته و از سرویس دهی حرفه ای و تخصصی این مرکز استفاده نمایید.

ماشین مخصوص بارهای سنگین

این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین و مجهز ترین باربری های مشهد به شما می رود. با توجه به نوع، حجم و شهر مورد نظر شما این شرکت ماشین های مختلف از جمله انواع ماشین های روباز، مسقف، موکت کاری شده مانند انواع کامیونهای ۷ متری و ۶ متری و ایسوز و …

مشتری مداری

از جمله اصولی که این مرکز به آن پاینبد است و اصول مشتری مداری می باشد. ما در این مرکز همواره بر این تلاش هستیم که اصلی که به آن اشاره شد حفظ شود و سرویس دهی در زمینه حمل بار و باربری به گونه ای باشد که رضایت مشتریان را در پی داشته باشد.

خدمات متفاوت باربری

این باربری یکی از معتبر ترین و بزرگترین باربری ها در مشهد می باشد که سابقه طولانی در ارائه خدمات با کیفیت به همشهریان را دارد شما می توانید از خدمات باکیفیت و متفاوت باربری ما استفاده نمایید و یک باربری متفاوت را تجربه نمایید.

درصد بالای رضایت مندی

از جمله افتخارات این باربری به دست آوردن رضایت حداکثری مشتریان می باشد. این باربری به خود می بالد با انجام خدمات با کیفیت  توانسته است درصد بالای رضایت مندی مشتریان را به دست آورد. بسیاری از مشتریانی که از خدمات ما استفاده کرده اند رضایت خود را اعلام نموده اند.

تعهد و تجربه در ارائه خدمات

باربری و حمل بار از جمله کارهایی می باشد که نیاز به تعهد در انجام کار و همچنین به تجربه نیاز دارد. این باربری به خود می بالد که این دو عامل و ویژگی را دارا می باشد و از تجربه چندین ساله درخشان برخوردار می باشد همچنین نسبت انجام کارها تعهد دارد.

تعرفه باربری مشهد

از موارد مهم و اساسی در باربری هزینه و قیمت ها می باشد. قیمت و تعرفه باربری از فاکتور و عوامل مهم در انتخاب یک باربری می باشد. کلیه خدماتی که این شرکت انجام می دهد با توجه به تعرفه باربری می باشد. شما می توانید با توجه به نوع بار و سرویس خود قیمت ها از کارشناسان ما سوال نمایید

محدوده خدمات باربری مشهد

محدوده خدمات این باربری از مبدا شامل شهرهای مختلف مشهد می باشد برای مقصد نیز ما به کلیه مناطق و شهرسها و شهرستان ارسال داریم. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد محل بارگیری و سایر اطلاعات کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت های مناسب و استثنایی باربری

این مرکز همواره در تلاش است تا بهترین خدمات باربری در مشهد را به همشهریان ارائه دهد. کلیه خدمات باربری با قیمت استثنایی و و مناسب به مشتریان ارائه می گردد. انواع خودرو و ماشین های باربری مناسب و مجز را در اختیار دارد.

انواع کامیون

از جمله ماشین آلات که برای حمل بارها در این باربری استفاده می باشد انواع کامیون می باشد. کامیون ها همان طور که می دانید دارای انواع مختلف می باشد و با توجه به نوع بار، حجم بار، سنگین ویا سیک بودن باز از مدل های مختلف کامیون استفاده می شود.

کامیونت های روباز

از دیگر ماشین های حمل بار می توان به کامیونت های روباز اشاره کرد. این ماشین نیز برای حمل برخی از بارها و کالاها مناسب می باشد. چنانچه بار و کالای شما دارای حساسیت بالا نمی باشند می توانید از این ماشین های استفاده نمایید. برخی از بارهایی که می توانید برای حمل آن از سرویس های کامیونت روباز استفاده نمایید. عبارت است از انواع مصالح ساختمانی ، آرد، گندم و …

کامیون تک و جفت

کامیون تک و جفت از دیگر ماشین هایی می باشد که برای حمل بار و باربری این مرکز از آن استفاده می کند. همان طور که می دانید نوع و جنس بار تا حدود زیادی به نوع ماشین دارد. چنانچه بار شمابین ۱۰ تن تا ۱۵ تن می باشد کامیون تک و جفت  مناسب می باشد.

ناوگان باربری مجهز و مدرن

از جمله موارد مهمی که باعث شده است تا این باربری یکی از باربری های با کیفیت به شمار رود استفاده و در اختیار داشتن ناوگان باربری مجهز و مدرن می باشد. این ناوگان از نیروهای زبده، ورزیده و با تجربه تشکیل شده است و نسبت به باربری مدرن آگاهی دارند.

ارتقا سطح کیفی خدمات

با توجه به پیشرفت و تغییرات در تمامی زمینه ها از جمله خدمات باربری این مجموعه همواره تلاش می کند تا سطح کیفی خدمات خود را افزایش دهد و همواره در تلاش است تا خدمات بهتر و با کیفیت تری به مشتریان ارائه دهد. این شرکت تلاش می کند تا سطح کیفی خدمات خود را ارتقا دهد و رضایت مشتریان را به دست آورد.

اتوبار مشهد

باربری و اتوبار مشهد آماده است تا کلیه خدمات مربوط به باربری و حمل بار مشهد را با قیمتی مناسب، مطابق با تعرفه و بهترین کیفیت ارایه دهد. برای اطلاع از خدمات اتوبار مشهد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

بارنامه

از دیگر ویژگی های باربری ها می توان به بارنامه اشاره کرد. داشتن بارنامه نیز دارای اهمیت می باشد و برای حمل بارها بارنامه صادر می شود. این شرکت نیز حمل بارهای خود را با صدور بارنامه انجام می د هد. بارنامه از ویژگی های باربری های دارای مجوز می باشند.

سرعت در ارائه خدمات

از موارد مهم دیگر که باید به آن اشاره کرد سرعت در ارائه خدمات می باشد. با تماس شما با کارشناسان ما، نیروهای ما در سریع ترین زمان و همچنین براساس زمان موردنظر شما خدمات را ارائه می دهند. از جمله ویژگی هایی می باشد که مشتریان به آن اشاره کرده اند.

ویژگی منحصر به فرد باربری

از دیگر ویژگی های این شرکت می توان به این موضوع اشاره کرد که بادر خواست مشتری و همچنین نوع بار و موارد دیگر خودروهایی اختصاصی با بهترین خدمات باربری را به صورت کاملا اختصاصی ارائه می دهند. داشتن خودرو های اختصاصی از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد.

بزرگترین باربری مشهد

سرویس های ویژه

این شرکت برای حمل بار و باربری سرویس های مختلفی می باشد یکی از این سرویس ها سرویس های ویژه می باشد که شما می توانید با تماس با کارشناسان ما شرایط سرویس های ویژه را سوال نمایید و همچنین ممی توانید از این سرویس های ویژه استفاده نمایید.

رزومه درخشان

این باربری با توجه به سالیان سال ارائه خدمت به همشهریان دارای رزومه درخشانی می باشد. این شرکت توانسته است به شرکت های مختفی خدمت ارائه دهد که خوشبختانه توانسته است رضایت مشتریان را جلب نمایند.

مشاوره

برای باربری و استفاده از انواع ماشین و خدمات مختلف باربری می توانید با کارشناسان تماس بگیرید و از آن ها در زمینه ها مختلف باربری و همچنین هزینه ها اطلاعات کسب نمایید.

تضمین سلامت بار

از آنجایی که ما به کار خود ایمان داریم و سالیان سال است که در این زمینه فعالیت می کنیم و نیروهای مطمئن و زحمتکش و سالم در اختیار داریم این تضمین ره به شما می دهیم که بارها را سلامت به مقصد ارسال شود.

مشتریان سرمایه ما

این باربری مشتریان خود را بزرگترین سرمایه های خود می داند. از آنجایی که ما به وظایف خود آگاهیم همواره سعی داریم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم و همچنین ما بر این باور هستیم که مشتری مداری از بزرگترین سرمایه های می باشد و همواره سعی در رضایت مشتریان داریم.

تخفیف هزینه باربری

برخی از سرویس ها و بارها دارای تخفیف می باشد این تخفیف ها با توجه به موارد مختلف متفاوت می باشد. برای اطلاع از نوع تخفیف و شرایط دریافت آن با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ماشین های VIP

جهت اطلاع از تخفیف های ویژه و همچنین استفاده از ماشین های ویژه با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و تجربه استفاده از یک باربری مطمئن با خدمات با کیفیت وقیمتی مناسب را از دست ندهید. نیروهای ما آماده ارائه خدمات در تمامی ساعات و روزها به صورت ویژه به همشهریان می باشند.

مشتریان ثابت

با توجه به اینکه سالیان سال است که در زمینه باربری خدمتگزار مردم هستیم و همواره سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم طی این سالیان این شرکت توانسته است بیش از ۵۰۰ مشتری داشته باشد که این امر باعث افتخار این شرکت می باشد.

دوره های آموزشی حمل و نقل استاندارد برای پرسنل

از دیگر کارهایی که برای ارائه خدمات بهتر باربری موثر می باشد مدیریت و تخصص در باربری می باشد. این مجموعه برای ارتقا تخصص های نیروهای خود و همچنین بالا برد تخصص و آگاهی نیروهای خود برای آن ها دوره های آموزشی برگزار می کنند تا با جدیدترین استانداردهای حمل و نقل آشنا شوند.

نظرات مشتریان ما

با سلام
خواستم تشکر کنم از شما و نیروهایتان. ارائه خدمات شما حتی در روزهای تعطیل بسیار خوب هست.

با سلام

ارسال چند دستگاه رو باربری شما برای ما انجام دادند نکته بسیار مهم برای ما امنیت و سالم رسیدن بارها بود که وقتی تماس گرفتم ضمانت دادند و خوشبختانه همه بارها همان طور که گفته بودند صحیح و سالم رسیدند.

با تشکر صادقی

ممنونم
بسیار عالی بود امیدوارم همه باربری ها همینقدر مسئولیت پذیر باشند .
سپاس

واقعا خسته نباشید میگم و خسته نباشید میگم به همه شما. من با پرس و جو از همکاران ارسال بارهای شرکت را باربری شما سپردم و خوشیختانه راضی بودم و به بقیه هم توصیه میکنم.

خدا قوت

برای جا به جایی بار با این شرکت تماس گرفتیم. خیلی سریع آمدن و خیلی سریع وسایل رو بار زدند. کارشون سریع و تمیز بود. خدا قوت

با سلام
یکی از ویژگی های خیلی مثبت این باربری و مزیت آن نسبت به بقیه باربری ها سرعت ارائه خدمات این شرکت است. من از خدمات این باربری استفاده کردم و خیلی راضی بودم.

بسیار عالی است. بنده هم خواستم بگم واقعا از ارائه خدمات این شرکت راضی بودیم نیروهای ورزیده و با تجربه ای داشتند خیلی سریع و با دقت بارها را جا به جا کردند.

من به همکاران پیشنهاد کردم که در صورت نیاز برای حمل بار و اثاثیه از خدمات این شرکت استفاده کنند. از ویژگی های خیلی خوب این شرکت به نظر من این است که روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می دهند و تعطیلی ندارند.

با سلام و خسته نباشید خدمت  تمام پرسنل حامی بار

پرسنل قدرتمند و حرفه ای دارید و به همین دلیل موقع جا به جایی وسایل سنگین اداره بسیار بادقت کارشان را انجام دادند و هیچ گونه  مشکلی برای وسایل به وجود نیامد و صحیح و سالم به مقصد رسید.

با سلام

بنظر من یکی از مهمترین ویژگی ها برای یک باربری نرخ و قیمت می باشد. قیمت طبق همان تعرفه ای که اعلام کرده بودند دریافت کردند و منصفانه بود. نیروهای زحمت کش و منصفی دارید.

به جرات می تونم بگم بهترین باربری در مشهد هست. کار نیروها و دقت و سرعت انجام کارها در این باربری عالییییی است. من برای ارسال بارها مرتب از سرویس همین شرکت استفاده می کنم.

ما برای جا به جایی بارهای شرکت مان از سرویس های شما استفاده کردیم خیلی خوب همکاری کردند. ده تا سرویس رو خیلی عالی انجام دادند. کارتون واقعا حرف نداره.

عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت تمامی پرنسل حامی بار

ما برای ارسال بار سنگ به شهرهای مختلف از سرویس های شرکت شما استفاده می کنیم پیگیری، وظیفه شناسی و احساس مسئولیت نیروهای شما واقعا قابل تحسین می باشد. خدا قوت

با سلام
ما برای ارسال بارهای چوب با توجه به سفارش مشتریان به شهرهای مختلف از سرویس شرکت شما استفاده می کنیم. قیمت بسیار مناسب و هم چنین سرعت در انجام کار از جمله ویژگی های قابل ملاحظه شرکت شما می باشد. در این جا خواستم از شما و همه نیروهای متعهد و زحمت کش حامی بار تشکر کنم.

با سلام باربری های زیادی وجود دارند و کیفیت خدمات نیز متفاوت می باشد. بنظر من باربری شما یکی از بهترین باربری ها می تواند باشد. پیشنهاد می کنم یه بار کسانی که به دنبال باربری خوب هستن یک بار از سرویس های این باربری استفاده نمایند.

سلام بنده نریمانی هستم ممنون بابت باربری خوبی که دارید. یکی از باربری هایی که خدمات با کیفیت را با قیمتی منصفانه انجام می دهد حامی بار می باشد.

Call Now Buttonتماس با ما